Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 477 m²
- Perceeloppervlakte
- 1222 m²
Magnoliastraat 2 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 477 m² en een perceel van 1222 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Magnoliastraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bospark is €226.000. Dat komt neer op circa €474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMagnoliastraat 2 is een woonhuis van 477 m² in de wijk Bospark. De buurt telt 623 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.199 inwoners per km².
Magnoliastraat 2 is een woonhuis in Bospark, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Magnoliastraat 2 heeft 477 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1222 m². In Bospark ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bospark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Magnoliastraat 2 in Bospark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Magnoliastraat 2: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.2 km.
Recreatie nabij Bospark: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Magnoliastraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bospark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.