Streetview Prins Bernhardlaan 13 Alphen aan den Rijn

Prins Bernhardlaan 13, 2404 NB Alphen aan den Rijn

139 m² Bouwjaar 1940 Label E

Prins Bernhardlaan 13 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 219 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
219 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Prins Bernhardlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Bernhardlaan 13

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
232.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.7%
CO₂-emissie
53.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1305 Inwoners
795 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
867 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Paradijslaan
25% Koopwoningen
6.306 Inwoners per km²

Locatie van Prins Bernhardlaan 13

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Prins Bernhardlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Bernhardlaan 13?

De gemiddelde woningwaarde in Paradijslaan is €255.000. Dat komt neer op circa €1.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Bernhardlaan 13 zich tot de wijk Paradijslaan?

Prins Bernhardlaan 13 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Paradijslaan. De buurt telt 867 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.306 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Bernhardlaan 13?

Prins Bernhardlaan 13 is een woonhuis in Paradijslaan, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Bernhardlaan 13 vergeleken met de buurt?

Prins Bernhardlaan 13 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 219 m². In Paradijslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Bernhardlaan 13 en wat betekent dat?

Prins Bernhardlaan 13 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-11-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Paradijslaan?

De wijk Paradijslaan in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paradijslaan?

Vanuit Prins Bernhardlaan 13 in Paradijslaan bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Paradijslaan?