Streetview Warande 33 Alphen aan den Rijn

Warande 33, 2404 HR Alphen aan den Rijn

265 m² Bouwjaar 2004 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Warande 33 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m², een perceel van 519 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
265 m²
Perceeloppervlakte
519 m²
Inhoud
896 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Warande 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Warande 33

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1905 Inwoners
975 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
43% Koopwoningen
5.977 Inwoners per km²

Locatie van Warande 33

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Warande 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Warande 33?

De prijsindicatie voor Warande 33 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €285.000. Dat komt neer op circa €1.075 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Warande 33 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Warande 33 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.977 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Warande 33?

Warande 33 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Warande 33 vergeleken met de buurt?

Warande 33 heeft 265 m² woonoppervlakte en 896 m³ inhoud. Het perceel is 519 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Warande 33 en wat betekent dat?

Warande 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-04-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Warande 33?

Warande 33 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Warande 33 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.