Eengezinswoning, tussenwoning Beukenlaan 9 Alphen aan den Rijn

Beukenlaan 9, 2404 EG Alphen aan den Rijn

73 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Beukenlaan 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
308 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Beukenlaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukenlaan 9

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
228.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.1 kg/m²

Tuin
Ja (73.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1515 Inwoners
785 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
773 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
64% Koopwoningen
7.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beukenlaan 9

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Beukenlaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukenlaan 9?

De prijsindicatie voor Beukenlaan 9 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €263.000. Dat komt neer op circa €3.603 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukenlaan 9 zich tot de wijk Bomenbuurt?

Beukenlaan 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 73 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 773 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukenlaan 9?

Beukenlaan 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bomenbuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beukenlaan 9 vergeleken met de buurt?

Beukenlaan 9 heeft 73 m² woonoppervlakte en 308 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukenlaan 9 en wat betekent dat?

Beukenlaan 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beukenlaan 9?

Beukenlaan 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 73 m².

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.