Portiekflat Saffierstraat 21 Alphen aan den Rijn

Saffierstraat 21, 2403 XL Alphen aan den Rijn

51 m² Bouwjaar 1976 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Saffierstraat 21 is een portiekflat in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Saffierstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saffierstraat 21

Energielabel

Energieklasse
D
Verwarming
Blokverwarming en warmte terugwininstallatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2715 Inwoners
1265 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1218 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Edelstenenbuurt
49% Koopwoningen
10.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Saffierstraat 21

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Saffierstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Saffierstraat 21?

De prijsindicatie voor Saffierstraat 21 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €269.000. Dat komt neer op circa €5.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saffierstraat 21 zich tot de wijk Edelstenenbuurt?

Saffierstraat 21 is een portiekflat van 51 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 1.218 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saffierstraat 21?

Saffierstraat 21 is een portiekflat in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Saffierstraat 21 vergeleken met de buurt?

Saffierstraat 21 heeft 51 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saffierstraat 21 en wat betekent dat?

Saffierstraat 21 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Saffierstraat 21?

Saffierstraat 21 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Edelstenenbuurt?

De wijk Edelstenenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?

Vanuit Saffierstraat 21 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.