Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Inhoud
- 346 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Grashof 35 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 255 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grashof 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Grashof 35 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Weidebloemenbuurt-Zuid is €353.000. Dat komt neer op circa €1.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrashof 35 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Weidebloemenbuurt-Zuid. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.920 inwoners per km².
Grashof 35 is een woonhuis in Weidebloemenbuurt-Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Grashof 35 heeft 178 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Weidebloemenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grashof 35 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-10-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Grashof 35 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Weidebloemenbuurt-Zuid in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Grashof 35 in Weidebloemenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grashof 35: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.