Eengezinswoning, tussenwoning Koraalzwam 21 Alphen aan den Rijn

Koraalzwam 21, 2403 SP Alphen aan den Rijn

119 m² Bouwjaar 1976 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Koraalzwam 21 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Koraalzwam 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koraalzwam 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.97 kg/m²

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2235 Inwoners
980 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
970 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Paddestoelenbuurt
79% Koopwoningen
7.149 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koraalzwam 21

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Koraalzwam 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Koraalzwam 21?

De prijsindicatie voor Koraalzwam 21 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Paddestoelenbuurt is €316.000. Dat komt neer op circa €2.655 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koraalzwam 21 zich tot de wijk Paddestoelenbuurt?

Koraalzwam 21 is een eengezinswoning, tussenwoning van 119 m² in de wijk Paddestoelenbuurt. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koraalzwam 21?

Koraalzwam 21 is een eengezinswoning, tussenwoning in Paddestoelenbuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koraalzwam 21 vergeleken met de buurt?

Koraalzwam 21 heeft 119 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Paddestoelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koraalzwam 21 en wat betekent dat?

Koraalzwam 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koraalzwam 21?

Koraalzwam 21 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Paddestoelenbuurt?

De wijk Paddestoelenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paddestoelenbuurt?

Vanuit Koraalzwam 21 in Paddestoelenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.