Streetview Geerestein 59 Alphen aan den Rijn

Geerestein 59, 2403 PB Alphen aan den Rijn

132 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Geerestein 59 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 142 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Geerestein 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geerestein 59

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.9
CO₂-emissie
6010.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1255 Inwoners
575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
585 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Steinenbuurt
59% Koopwoningen
5.885 Inwoners per km²

Locatie van Geerestein 59

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Geerestein 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Geerestein 59?

De prijsindicatie voor Geerestein 59 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Steinenbuurt is €319.000. Dat komt neer op circa €2.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geerestein 59 zich tot de wijk Steinenbuurt?

Geerestein 59 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Steinenbuurt. De buurt telt 585 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geerestein 59?

Geerestein 59 is een woonhuis in Steinenbuurt, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Geerestein 59 vergeleken met de buurt?

Geerestein 59 heeft 132 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Steinenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geerestein 59 en wat betekent dat?

Geerestein 59 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-10-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 6010.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geerestein 59?

Geerestein 59 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Steinenbuurt?

De wijk Steinenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steinenbuurt?

Vanuit Geerestein 59 in Steinenbuurt bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.2 km.