Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 457 m²
- Inhoud
- 866 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 7
Loevestein 32 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m², een perceel van 457 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Loevestein 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Loevestein 32 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Steinenbuurt is €319.000. Dat komt neer op circa €1.318 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLoevestein 32 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Steinenbuurt. De buurt telt 585 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.885 inwoners per km².
Loevestein 32 is een woonhuis in Steinenbuurt, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Loevestein 32 heeft 242 m² woonoppervlakte en 866 m³ inhoud. Het perceel is 457 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Steinenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Loevestein 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Loevestein 32 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Steinenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Loevestein 32 in Steinenbuurt bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Loevestein 32: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.8 km.