Hoekwoning Klaproosstraat 59 Alphen aan den Rijn

Klaproosstraat 59, 2403 EW Alphen aan den Rijn

141 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Klaproosstraat 59 is een hoekwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 213 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Klaproosstraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaproosstraat 59

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1910 Inwoners
740 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
743 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Weidebloemenbuurt-Zuid
79% Koopwoningen
8.920 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klaproosstraat 59

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Klaproosstraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaproosstraat 59?

De prijsindicatie voor Klaproosstraat 59 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Weidebloemenbuurt-Zuid is €353.000. Dat komt neer op circa €2.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaproosstraat 59 zich tot de wijk Weidebloemenbuurt-Zuid?

Klaproosstraat 59 is een hoekwoning van 141 m² in de wijk Weidebloemenbuurt-Zuid. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaproosstraat 59?

Klaproosstraat 59 is een hoekwoning in Weidebloemenbuurt-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klaproosstraat 59 vergeleken met de buurt?

Klaproosstraat 59 heeft 141 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Weidebloemenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaproosstraat 59 en wat betekent dat?

Klaproosstraat 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaproosstraat 59?

Klaproosstraat 59 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Weidebloemenbuurt-Zuid?

De wijk Weidebloemenbuurt-Zuid in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weidebloemenbuurt-Zuid?