Streetview Ericapark 30 Alphen aan den Rijn

Ericapark 30, 2403 EG Alphen aan den Rijn

91 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Ericapark 30 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 736 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
736 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ericapark 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ericapark 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.3%
CO₂-emissie
26.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1090 Inwoners
560 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Ericapark
49% Koopwoningen
6.941 Inwoners per km²

Locatie van Ericapark 30

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Ericapark 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Ericapark 30?

De prijsindicatie voor Ericapark 30 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Ericapark is €283.000. Dat komt neer op circa €3.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ericapark 30 zich tot de wijk Ericapark?

Ericapark 30 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Ericapark. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.941 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ericapark 30?

Ericapark 30 is een woonhuis in Ericapark, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ericapark 30 vergeleken met de buurt?

Ericapark 30 heeft 91 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 736 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ericapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ericapark 30 en wat betekent dat?

Ericapark 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ericapark 30?

Ericapark 30 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ericapark?

De wijk Ericapark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ericapark?

Vanuit Ericapark 30 in Ericapark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.