Tussenwoning Barnsteenstraat 10 Alphen aan den Rijn

Barnsteenstraat 10, 2403 BZ Alphen aan den Rijn

135 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Barnsteenstraat 10 is een tussenwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
135 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Barnsteenstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Barnsteenstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2715 Inwoners
1265 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1218 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Edelstenenbuurt
49% Koopwoningen
10.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Barnsteenstraat 10

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Barnsteenstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Barnsteenstraat 10?

De prijsindicatie voor Barnsteenstraat 10 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €269.000. Dat komt neer op circa €1.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barnsteenstraat 10 zich tot de wijk Edelstenenbuurt?

Barnsteenstraat 10 is een tussenwoning van 135 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 1.218 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barnsteenstraat 10?

Barnsteenstraat 10 is een tussenwoning in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Barnsteenstraat 10 vergeleken met de buurt?

Barnsteenstraat 10 heeft 135 m² woonoppervlakte en 135 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Barnsteenstraat 10 en wat betekent dat?

Barnsteenstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Barnsteenstraat 10?

Barnsteenstraat 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Edelstenenbuurt?

De wijk Edelstenenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?

Vanuit Barnsteenstraat 10 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.