Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 298 m²
Barnsteenstraat 49 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 298 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Barnsteenstraat 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.2 kmDe prijsindicatie voor Barnsteenstraat 49 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €269.000. Dat komt neer op circa €1.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBarnsteenstraat 49 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 1.218 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.995 inwoners per km².
Barnsteenstraat 49 is een woonhuis in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Barnsteenstraat 49 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 298 m². In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Edelstenenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Barnsteenstraat 49 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Barnsteenstraat 49: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Edelstenenbuurt: restaurant (0.8 km), cafe (1.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €450.000 tot €550.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €269.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.