Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Inhoud
- 392 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Vestastraat 21 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vestastraat 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Vestastraat 21 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Planetenbuurt-Noord is €253.000. Dat komt neer op circa €2.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVestastraat 21 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Planetenbuurt-Noord. De buurt telt 737 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.384 inwoners per km².
Vestastraat 21 is een woonhuis in Planetenbuurt-Noord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Vestastraat 21 heeft 115 m² woonoppervlakte en 392 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Planetenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vestastraat 21 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Vestastraat 21 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Planetenbuurt-Noord in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Vestastraat 21 in Planetenbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vestastraat 21: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.