Portiekflat (appartement) Aïdaplein 110 Alphen aan den Rijn

Aïdaplein 110, 2402 TJ Alphen aan den Rijn

92 m² Bouwjaar 1973 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Aïdaplein 110 is een portiekflat (appartement) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
304 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Aïdaplein 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aïdaplein 110

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.58 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1635 Inwoners
790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
794 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt-Zuid
62% Koopwoningen
8.092 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aïdaplein 110

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Aïdaplein 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Aïdaplein 110?

De prijsindicatie voor Aïdaplein 110 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt-Zuid is €286.000. Dat komt neer op circa €3.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aïdaplein 110 zich tot de wijk Componistenbuurt-Zuid?

Aïdaplein 110 is een portiekflat (appartement) van 92 m² in de wijk Componistenbuurt-Zuid. De buurt telt 794 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aïdaplein 110?

Aïdaplein 110 is een portiekflat (appartement) in Componistenbuurt-Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aïdaplein 110 vergeleken met de buurt?

Aïdaplein 110 heeft 92 m² woonoppervlakte en 304 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Componistenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aïdaplein 110 en wat betekent dat?

Aïdaplein 110 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aïdaplein 110?

Aïdaplein 110 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt-Zuid?

De wijk Componistenbuurt-Zuid in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt-Zuid?

Vanuit Aïdaplein 110 in Componistenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.3 km.