Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) Sterkenburg 54 Alphen aan den Rijn

Sterkenburg 54, 2402 RC Alphen aan den Rijn

111 m² Bouwjaar 1971 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Sterkenburg 54 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
111 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sterkenburg 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterkenburg 54

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.2%
CO₂-emissie
26.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1200 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Burgtenbuurt
98% Koopwoningen
6.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sterkenburg 54

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Sterkenburg 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterkenburg 54?

De prijsindicatie voor Sterkenburg 54 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgtenbuurt is €348.000. Dat komt neer op circa €3.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterkenburg 54 zich tot de wijk Burgtenbuurt?

Sterkenburg 54 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) van 111 m² in de wijk Burgtenbuurt. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterkenburg 54?

Sterkenburg 54 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) in Burgtenbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sterkenburg 54 vergeleken met de buurt?

Sterkenburg 54 heeft 111 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Burgtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterkenburg 54 en wat betekent dat?

Sterkenburg 54 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sterkenburg 54?

Sterkenburg 54 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Burgtenbuurt?

De wijk Burgtenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgtenbuurt?

Vanuit Sterkenburg 54 in Burgtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.