Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 19 m²
Henry Dunantweg 16 E is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 19 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €163.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Henry Dunantweg 16 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.2 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
0.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijnoord is €163.000. Dat komt neer op circa €8.579 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHenry Dunantweg 16 E is een appartement van 19 m² in de wijk Rijnoord. De buurt telt 80 woningen. De bevolkingsdichtheid is 1.727 inwoners per km².
Henry Dunantweg 16 E is een appartement in Rijnoord, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Henry Dunantweg 16 E heeft 19 m² woonoppervlakte. In Rijnoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €163.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Henry Dunantweg 16 E heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Rijnoord in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €163.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Henry Dunantweg 16 E in Rijnoord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Henry Dunantweg 16 E: ziekenhuis op 0.3 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.2 km.
Recreatie nabij Rijnoord: restaurant (0.7 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Henry Dunantweg 16 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijnoord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.