Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 697 m²
- Perceeloppervlakte
- 5310 m²
- Inhoud
- 2569 m³
- Kamers
- 20
- Slaapkamers
- 10
Ridderbuurt 3 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 697 m², een perceel van 5310 m² en 20 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €646.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ridderbuurt 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
2 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Ridderbuurt 3 ligt rond €1.095.000 tot €1.345.000. De gemiddelde woningwaarde in Ridderbuurt is €646.000. Dat komt neer op circa €927 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRidderbuurt 3 is een woonhuis van 697 m² in de wijk Ridderbuurt. De buurt telt 49 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².
Ridderbuurt 3 is een woonhuis in Ridderbuurt, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ridderbuurt 3 heeft 697 m² woonoppervlakte en 2569 m³ inhoud. Het perceel is 5310 m². Met 20 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Ridderbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €646.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ridderbuurt 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-01-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ridderbuurt 3 heeft 20 kamers waarvan 10 slaapkamers.
De wijk Ridderbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €646.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Ridderbuurt 3 in Ridderbuurt bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ridderbuurt 3: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.7 km.