Streetview Ridderbuurt 17 Alphen aan den Rijn

Ridderbuurt 17, 2402 NG Alphen aan den Rijn

137 m² Bouwjaar 1956 Label E

Ridderbuurt 17 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 1378 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €646.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
1378 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ridderbuurt 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ridderbuurt 17

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
238.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
297.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.5%
CO₂-emissie
52.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

115 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
49 Woningvoorraad
€646.000 Gem. woningwaarde Ridderbuurt
76% Koopwoningen
48 Inwoners per km²

Locatie van Ridderbuurt 17

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Ridderbuurt 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Ridderbuurt 17?

De gemiddelde woningwaarde in Ridderbuurt is €646.000. Dat komt neer op circa €4.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ridderbuurt 17 zich tot de wijk Ridderbuurt?

Ridderbuurt 17 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Ridderbuurt. De buurt telt 49 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ridderbuurt 17?

Ridderbuurt 17 is een woonhuis in Ridderbuurt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ridderbuurt 17 vergeleken met de buurt?

Ridderbuurt 17 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1378 m². In Ridderbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €646.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ridderbuurt 17 en wat betekent dat?

Ridderbuurt 17 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-11-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 52.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ridderbuurt?

De wijk Ridderbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €646.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ridderbuurt?

Vanuit Ridderbuurt 17 in Ridderbuurt bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ridderbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ridderbuurt 17: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.7 km.