Streetview Broekhorst 47 Alphen aan den Rijn

Broekhorst 47, 2402 MJ Alphen aan den Rijn

106 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Broekhorst 47 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 122 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Broekhorst 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekhorst 47

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
25.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1550 Inwoners
695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
700 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Horstenbuurt-Noord
64% Koopwoningen
6.707 Inwoners per km²

Locatie van Broekhorst 47

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Broekhorst 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekhorst 47?

De gemiddelde woningwaarde in Horstenbuurt-Noord is €327.000. Dat komt neer op circa €3.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekhorst 47 zich tot de wijk Horstenbuurt-Noord?

Broekhorst 47 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Horstenbuurt-Noord. De buurt telt 700 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.707 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekhorst 47?

Broekhorst 47 is een woonhuis in Horstenbuurt-Noord, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Broekhorst 47 vergeleken met de buurt?

Broekhorst 47 heeft 106 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Horstenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekhorst 47 en wat betekent dat?

Broekhorst 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-05-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Broekhorst 47?

Broekhorst 47 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Horstenbuurt-Noord?

De wijk Horstenbuurt-Noord in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Horstenbuurt-Noord?

Vanuit Broekhorst 47 in Horstenbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.