Eengezinswoning, tussenwoning Tarthorst 32 Alphen aan den Rijn

Tarthorst 32, 2402 LN Alphen aan den Rijn

121 m² Bouwjaar 1981 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Tarthorst 32 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 108 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tarthorst 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tarthorst 32

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1650 Inwoners
685 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
668 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Horstenbuurt-Zuid
73% Koopwoningen
8.701 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tarthorst 32

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Tarthorst 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Tarthorst 32?

De prijsindicatie voor Tarthorst 32 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Horstenbuurt-Zuid is €311.000. Dat komt neer op circa €2.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tarthorst 32 zich tot de wijk Horstenbuurt-Zuid?

Tarthorst 32 is een eengezinswoning, tussenwoning van 121 m² in de wijk Horstenbuurt-Zuid. De buurt telt 668 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.701 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tarthorst 32?

Tarthorst 32 is een eengezinswoning, tussenwoning in Horstenbuurt-Zuid, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tarthorst 32 vergeleken met de buurt?

Tarthorst 32 heeft 121 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Horstenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tarthorst 32 en wat betekent dat?

Tarthorst 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tarthorst 32?

Tarthorst 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Horstenbuurt-Zuid?

De wijk Horstenbuurt-Zuid in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Horstenbuurt-Zuid?

Vanuit Tarthorst 32 in Horstenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.