Geschakelde woning Doornenburg 7 Alphen aan den Rijn

Doornenburg 7, 2402 KL Alphen aan den Rijn

240 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Doornenburg 7 is een geschakelde woning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 372 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
372 m²
Inhoud
982 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Doornenburg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doornenburg 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
34.34 kg/m²

Tuin
Ja (88.0 m²)

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1200 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Burgtenbuurt
98% Koopwoningen
6.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Doornenburg 7

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Doornenburg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Doornenburg 7?

De prijsindicatie voor Doornenburg 7 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgtenbuurt is €348.000. Dat komt neer op circa €1.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doornenburg 7 zich tot de wijk Burgtenbuurt?

Doornenburg 7 is een geschakelde woning van 240 m² in de wijk Burgtenbuurt. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doornenburg 7?

Doornenburg 7 is een geschakelde woning in Burgtenbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Doornenburg 7 vergeleken met de buurt?

Doornenburg 7 heeft 240 m² woonoppervlakte en 982 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Burgtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doornenburg 7 en wat betekent dat?

Doornenburg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doornenburg 7?

Doornenburg 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Burgtenbuurt?

De wijk Burgtenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgtenbuurt?

Vanuit Doornenburg 7 in Burgtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.