Streetview Walenburg 60 Alphen aan den Rijn

Walenburg 60, 2402 KB Alphen aan den Rijn

84 m² Bouwjaar 1979 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Walenburg 60 is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Walenburg 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Walenburg 60

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
128.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1200 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Burgtenbuurt
98% Koopwoningen
6.245 Inwoners per km²

Locatie van Walenburg 60

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Walenburg 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Walenburg 60?

De prijsindicatie voor Walenburg 60 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgtenbuurt is €348.000. Dat komt neer op circa €4.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walenburg 60 zich tot de wijk Burgtenbuurt?

Walenburg 60 is een appartement van 84 m² in de wijk Burgtenbuurt. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walenburg 60?

Walenburg 60 is een appartement in Burgtenbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Walenburg 60 vergeleken met de buurt?

Walenburg 60 heeft 84 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Burgtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Walenburg 60 en wat betekent dat?

Walenburg 60 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Walenburg 60?

Walenburg 60 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgtenbuurt?

De wijk Burgtenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgtenbuurt?

Vanuit Walenburg 60 in Burgtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.