Tussenwoning Bachsingel 39 Alphen aan den Rijn

Bachsingel 39, 2402 GB Alphen aan den Rijn

138 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Bachsingel 39 is een tussenwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 149 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bachsingel 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bachsingel 39

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1635 Inwoners
790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
794 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt-Zuid
62% Koopwoningen
8.092 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bachsingel 39

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Bachsingel 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Bachsingel 39?

De prijsindicatie voor Bachsingel 39 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt-Zuid is €286.000. Dat komt neer op circa €2.072 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bachsingel 39 zich tot de wijk Componistenbuurt-Zuid?

Bachsingel 39 is een tussenwoning van 138 m² in de wijk Componistenbuurt-Zuid. De buurt telt 794 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bachsingel 39?

Bachsingel 39 is een tussenwoning in Componistenbuurt-Zuid, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bachsingel 39 vergeleken met de buurt?

Bachsingel 39 heeft 138 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Componistenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bachsingel 39 en wat betekent dat?

Bachsingel 39 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-08-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bachsingel 39?

Bachsingel 39 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt-Zuid?

De wijk Componistenbuurt-Zuid in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt-Zuid?

Vanuit Bachsingel 39 in Componistenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.3 km.