Streetview Klompenmaker 232 Alphen aan den Rijn

Klompenmaker 232, 2401 PS Alphen aan den Rijn

35 m² Bouwjaar 1984

Klompenmaker 232 is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
35 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Klompenmaker 232

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1655 Inwoners
780 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
809 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Ambachtenbuurt-Oost
51% Koopwoningen
7.565 Inwoners per km²

Locatie van Klompenmaker 232

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Klompenmaker 232

Wat is de geschatte woningwaarde van Klompenmaker 232?

De gemiddelde woningwaarde in Ambachtenbuurt-Oost is €274.000. Dat komt neer op circa €7.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klompenmaker 232 zich tot de wijk Ambachtenbuurt-Oost?

Klompenmaker 232 is een appartement van 35 m² in de wijk Ambachtenbuurt-Oost. De buurt telt 809 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klompenmaker 232?

Klompenmaker 232 is een appartement in Ambachtenbuurt-Oost, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klompenmaker 232 vergeleken met de buurt?

Klompenmaker 232 heeft 35 m² woonoppervlakte. In Ambachtenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ambachtenbuurt-Oost?

De wijk Ambachtenbuurt-Oost in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ambachtenbuurt-Oost?

Vanuit Klompenmaker 232 in Ambachtenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ambachtenbuurt-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klompenmaker 232: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ambachtenbuurt-Oost?

Recreatie nabij Ambachtenbuurt-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (2.2 km).