Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 1945 m²
Heuvelweg 2 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 1945 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heuvelweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Woubrugseweg is €838.000. Dat komt neer op circa €3.223 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeuvelweg 2 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Woubrugseweg. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².
Heuvelweg 2 is een woonhuis in Woubrugseweg, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Heuvelweg 2 heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1945 m². In Woubrugseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Woubrugseweg in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €838.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Heuvelweg 2 in Woubrugseweg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heuvelweg 2: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Woubrugseweg: restaurant (0.9 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Heuvelweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Woubrugseweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.