Streetview Heimansbuurt 8 Alphen aan den Rijn

Heimansbuurt 8, 2401 LV Alphen aan den Rijn

159 m² Bouwjaar 1995

Heimansbuurt 8 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 535 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
535 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Heimansbuurt 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

195 Inwoners
80 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
85 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Gnephoek
73% Koopwoningen
51 Inwoners per km²

Locatie van Heimansbuurt 8

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Heimansbuurt 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Heimansbuurt 8?

De gemiddelde woningwaarde in Gnephoek is €467.000. Dat komt neer op circa €2.937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heimansbuurt 8 zich tot de wijk Gnephoek?

Heimansbuurt 8 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Gnephoek. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heimansbuurt 8?

Heimansbuurt 8 is een woonhuis in Gnephoek, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Heimansbuurt 8 vergeleken met de buurt?

Heimansbuurt 8 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 535 m². In Gnephoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Gnephoek?

De wijk Gnephoek in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gnephoek?

Vanuit Heimansbuurt 8 in Gnephoek bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gnephoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heimansbuurt 8: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Gnephoek?

Recreatie nabij Gnephoek: restaurant (2.2 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Heimansbuurt 8?

Een woningrapport voor Heimansbuurt 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gnephoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.