Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
Woubrugseweg 80 A is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en een perceel van 235 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Woubrugseweg 80 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Woubrugseweg is €838.000. Dat komt neer op circa €11.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWoubrugseweg 80 A is een woonhuis van 73 m² in de wijk Woubrugseweg. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².
Woubrugseweg 80 A is een woonhuis in Woubrugseweg, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Woubrugseweg 80 A heeft 73 m² woonoppervlakte. Het perceel is 235 m². In Woubrugseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Woubrugseweg in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €838.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Woubrugseweg 80 A in Woubrugseweg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Woubrugseweg 80 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Woubrugseweg: restaurant (0.9 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Woubrugseweg 80 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Woubrugseweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.