Streetview Woubrugseweg 78 Alphen aan den Rijn

Woubrugseweg 78, 2401 LT Alphen aan den Rijn

104 m² Bouwjaar 1879 Label C

Woubrugseweg 78 is een woning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
104 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Woubrugseweg 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woubrugseweg 78

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.6%
CO₂-emissie
43.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

55 Inwoners
20 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
22 Woningvoorraad
€838.000 Gem. woningwaarde Woubrugseweg
95% Koopwoningen
72 Inwoners per km²

Locatie van Woubrugseweg 78

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Woubrugseweg 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Woubrugseweg 78?

De gemiddelde woningwaarde in Woubrugseweg is €838.000. Dat komt neer op circa €8.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woubrugseweg 78 zich tot de wijk Woubrugseweg?

Woubrugseweg 78 is een woning van 104 m² in de wijk Woubrugseweg. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woubrugseweg 78?

Woubrugseweg 78 is een woning in Woubrugseweg, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Woubrugseweg 78 vergeleken met de buurt?

Woubrugseweg 78 heeft 104 m² woonoppervlakte. In Woubrugseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woubrugseweg 78 en wat betekent dat?

Woubrugseweg 78 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Woubrugseweg?

De wijk Woubrugseweg in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €838.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woubrugseweg?

Vanuit Woubrugseweg 78 in Woubrugseweg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Woubrugseweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Woubrugseweg 78: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.4 km.