Streetview Woubrugseweg 27 Alphen aan den Rijn

Woubrugseweg 27, 2401 LT Alphen aan den Rijn

164 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Woubrugseweg 27 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 340 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
340 m²
Inhoud
642 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Woubrugseweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woubrugseweg 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
122.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

55 Inwoners
20 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
22 Woningvoorraad
€838.000 Gem. woningwaarde Woubrugseweg
95% Koopwoningen
72 Inwoners per km²

Locatie van Woubrugseweg 27

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Woubrugseweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Woubrugseweg 27?

De gemiddelde woningwaarde in Woubrugseweg is €838.000. Dat komt neer op circa €5.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woubrugseweg 27 zich tot de wijk Woubrugseweg?

Woubrugseweg 27 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Woubrugseweg. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woubrugseweg 27?

Woubrugseweg 27 is een woonhuis in Woubrugseweg, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Woubrugseweg 27 vergeleken met de buurt?

Woubrugseweg 27 heeft 164 m² woonoppervlakte en 642 m³ inhoud. Het perceel is 340 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Woubrugseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woubrugseweg 27 en wat betekent dat?

Woubrugseweg 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-08-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Woubrugseweg 27?

Woubrugseweg 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Woubrugseweg?

De wijk Woubrugseweg in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €838.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woubrugseweg?

Vanuit Woubrugseweg 27 in Woubrugseweg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.