Halfvrijstaande woning Landlustweg 7 A Alphen aan den Rijn

Landlustweg 7 A, 2401 LR Alphen aan den Rijn

209 m² Bouwjaar 1600 7 kamers 5 slaapkamers Label UNKNOWN

Landlustweg 7 A is een halfvrijstaande woning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1600. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en 7 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1600
Woonoppervlakte
209 m²
Inhoud
209 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Ligging
by_water, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Landlustweg 7 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landlustweg 7 A

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

195 Inwoners
80 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
85 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Gnephoek
73% Koopwoningen
51 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landlustweg 7 A

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Landlustweg 7 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Landlustweg 7 A?

De gemiddelde woningwaarde in Gnephoek is €467.000. Dat komt neer op circa €2.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landlustweg 7 A zich tot de wijk Gnephoek?

Landlustweg 7 A is een halfvrijstaande woning van 209 m² in de wijk Gnephoek. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landlustweg 7 A?

Landlustweg 7 A is een halfvrijstaande woning in Gnephoek, gebouwd in 1600 (426 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Landlustweg 7 A vergeleken met de buurt?

Landlustweg 7 A heeft 209 m² woonoppervlakte en 209 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Gnephoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landlustweg 7 A en wat betekent dat?

Landlustweg 7 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Landlustweg 7 A?

Landlustweg 7 A heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gnephoek?

De wijk Gnephoek in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gnephoek?

Vanuit Landlustweg 7 A in Gnephoek bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.