Streetview Landlustweg 11 Alphen aan den Rijn

Landlustweg 11, 2401 LR Alphen aan den Rijn

67 m² Bouwjaar 1930

Landlustweg 11 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en een perceel van 390 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
390 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Landlustweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

195 Inwoners
80 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
85 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Gnephoek
73% Koopwoningen
51 Inwoners per km²

Locatie van Landlustweg 11

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Landlustweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Landlustweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in Gnephoek is €467.000. Dat komt neer op circa €6.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landlustweg 11 zich tot de wijk Gnephoek?

Landlustweg 11 is een woonhuis van 67 m² in de wijk Gnephoek. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landlustweg 11?

Landlustweg 11 is een woonhuis in Gnephoek, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Landlustweg 11 vergeleken met de buurt?

Landlustweg 11 heeft 67 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Gnephoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Gnephoek?

De wijk Gnephoek in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gnephoek?

Vanuit Landlustweg 11 in Gnephoek bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gnephoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Landlustweg 11: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Gnephoek?

Recreatie nabij Gnephoek: restaurant (2.2 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Landlustweg 11?

Een woningrapport voor Landlustweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gnephoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.