Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1909
- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- 42 m²
- Inhoud
- 183 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Gnephoek 5 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gnephoek 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
4.5 kmDe prijsindicatie voor Gnephoek 5 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Gnephoek is €467.000. Dat komt neer op circa €7.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGnephoek 5 is een woonhuis van 66 m² in de wijk Gnephoek. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².
Gnephoek 5 is een woonhuis in Gnephoek, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Gnephoek 5 heeft 66 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Het perceel is 42 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Gnephoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gnephoek 5 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-10-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Gnephoek 5 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Gnephoek in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Gnephoek 5 in Gnephoek bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gnephoek 5: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.