Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
's-Molenaarsweg 43 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en een perceel van 310 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Molenaarsweg 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gnephoek is €467.000. Dat komt neer op circa €5.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Molenaarsweg 43 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Gnephoek. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².
's-Molenaarsweg 43 is een woonhuis in Gnephoek, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
's-Molenaarsweg 43 heeft 89 m² woonoppervlakte. Het perceel is 310 m². In Gnephoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Gnephoek in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit 's-Molenaarsweg 43 in Gnephoek bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Molenaarsweg 43: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Gnephoek: restaurant (2.2 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor 's-Molenaarsweg 43 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gnephoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1925, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.