Streetview 's-Molenaarsweg 29 D Alphen aan den Rijn

's-Molenaarsweg 29 D, 2401 LL Alphen aan den Rijn

43 m² Bouwjaar 1927 1 kamers 1 slaapkamers Label G

's-Molenaarsweg 29 D is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 1 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
160 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor 's-Molenaarsweg 29 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Molenaarsweg 29 D

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

195 Inwoners
80 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
85 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Gnephoek
73% Koopwoningen
51 Inwoners per km²

Locatie van 's-Molenaarsweg 29 D

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over 's-Molenaarsweg 29 D

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Molenaarsweg 29 D?

De gemiddelde woningwaarde in Gnephoek is €467.000. Dat komt neer op circa €10.860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Molenaarsweg 29 D zich tot de wijk Gnephoek?

's-Molenaarsweg 29 D is een appartement van 43 m² in de wijk Gnephoek. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Molenaarsweg 29 D?

's-Molenaarsweg 29 D is een appartement in Gnephoek, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Molenaarsweg 29 D vergeleken met de buurt?

's-Molenaarsweg 29 D heeft 43 m² woonoppervlakte en 160 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Gnephoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Molenaarsweg 29 D en wat betekent dat?

's-Molenaarsweg 29 D heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van 's-Molenaarsweg 29 D?

's-Molenaarsweg 29 D heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gnephoek?

De wijk Gnephoek in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gnephoek?

Vanuit 's-Molenaarsweg 29 D in Gnephoek bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.