Streetview Kalkovenweg 4 Alphen aan den Rijn

Kalkovenweg 4, 2401 LK Alphen aan den Rijn

824 m² Bouwjaar 2000 Label B

Kalkovenweg 4 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 824 m² en een perceel van 1373 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
824 m²
Perceeloppervlakte
1373 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kalkovenweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kalkovenweg 4

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

55 Inwoners
25 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
24 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Heimanswetering
54% Koopwoningen
197 Inwoners per km²

Locatie van Kalkovenweg 4

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Kalkovenweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Kalkovenweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Heimanswetering is €455.000. Dat komt neer op circa €552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kalkovenweg 4 zich tot de wijk Bedrijventerrein Heimanswetering?

Kalkovenweg 4 is een woonhuis van 824 m² in de wijk Bedrijventerrein Heimanswetering. De buurt telt 24 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 197 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kalkovenweg 4?

Kalkovenweg 4 is een woonhuis in Bedrijventerrein Heimanswetering, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kalkovenweg 4 vergeleken met de buurt?

Kalkovenweg 4 heeft 824 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1373 m². In Bedrijventerrein Heimanswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kalkovenweg 4 en wat betekent dat?

Kalkovenweg 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-03-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Heimanswetering?

De wijk Bedrijventerrein Heimanswetering in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Heimanswetering?

Vanuit Kalkovenweg 4 in Bedrijventerrein Heimanswetering bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.