Bovenwoning (appartement) Oudshoornseweg 164 C Alphen aan den Rijn

Oudshoornseweg 164 C, 2401 LD Alphen aan den Rijn

29 m² Bouwjaar 2010 1 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Oudshoornseweg 164 C is een bovenwoning (appartement) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m² en 1 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
29 m²
Inhoud
87 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oudshoornseweg 164 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudshoornseweg 164 C

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

765 Inwoners
340 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
342 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Groenoord
90% Koopwoningen
4.554 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oudshoornseweg 164 C

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Oudshoornseweg 164 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudshoornseweg 164 C?

De prijsindicatie voor Oudshoornseweg 164 C ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €404.000. Dat komt neer op circa €13.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudshoornseweg 164 C zich tot de wijk Groenoord?

Oudshoornseweg 164 C is een bovenwoning (appartement) van 29 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.554 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudshoornseweg 164 C?

Oudshoornseweg 164 C is een bovenwoning (appartement) in Groenoord, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oudshoornseweg 164 C vergeleken met de buurt?

Oudshoornseweg 164 C heeft 29 m² woonoppervlakte en 87 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudshoornseweg 164 C en wat betekent dat?

Oudshoornseweg 164 C heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Oudshoornseweg 164 C?

Oudshoornseweg 164 C heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groenoord?

De wijk Groenoord in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenoord?

Vanuit Oudshoornseweg 164 C in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.