Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 1495 m²
Oudshoornseweg 122 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 1495 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oudshoornseweg 122
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groenoord is €404.000. Dat komt neer op circa €1.764 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOudshoornseweg 122 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Groenoord. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.554 inwoners per km².
Oudshoornseweg 122 is een woonhuis in Groenoord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oudshoornseweg 122 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1495 m². In Groenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Groenoord in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Oudshoornseweg 122 in Groenoord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oudshoornseweg 122: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Groenoord: restaurant (0.9 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Oudshoornseweg 122 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Groenoord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.