Streetview Wilhelmina Druckerstraat 63 Alphen aan den Rijn

Wilhelmina Druckerstraat 63, 2401 KH Alphen aan den Rijn

138 m² Bouwjaar 1985 Label B

Wilhelmina Druckerstraat 63 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en een perceel van 199 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
199 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wilhelmina Druckerstraat 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelmina Druckerstraat 63

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1285 Inwoners
505 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
503 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Heuvelweg
97% Koopwoningen
7.809 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelmina Druckerstraat 63

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Wilhelmina Druckerstraat 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelmina Druckerstraat 63?

De gemiddelde woningwaarde in Heuvelweg is €423.000. Dat komt neer op circa €3.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelmina Druckerstraat 63 zich tot de wijk Heuvelweg?

Wilhelmina Druckerstraat 63 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Heuvelweg. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.809 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelmina Druckerstraat 63?

Wilhelmina Druckerstraat 63 is een woonhuis in Heuvelweg, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wilhelmina Druckerstraat 63 vergeleken met de buurt?

Wilhelmina Druckerstraat 63 heeft 138 m² woonoppervlakte. Het perceel is 199 m². In Heuvelweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelmina Druckerstraat 63 en wat betekent dat?

Wilhelmina Druckerstraat 63 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.27 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heuvelweg?

De wijk Heuvelweg in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heuvelweg?

Vanuit Wilhelmina Druckerstraat 63 in Heuvelweg bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heuvelweg?