Portiekflat Wagenmaker 127 Alphen aan den Rijn

Wagenmaker 127, 2401 GC Alphen aan den Rijn

40 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Wagenmaker 127 is een portiekflat in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
127 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wagenmaker 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wagenmaker 127

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
95.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1655 Inwoners
780 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
809 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Ambachtenbuurt-Oost
51% Koopwoningen
7.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wagenmaker 127

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Wagenmaker 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Wagenmaker 127?

De prijsindicatie voor Wagenmaker 127 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Ambachtenbuurt-Oost is €274.000. Dat komt neer op circa €6.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wagenmaker 127 zich tot de wijk Ambachtenbuurt-Oost?

Wagenmaker 127 is een portiekflat van 40 m² in de wijk Ambachtenbuurt-Oost. De buurt telt 809 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wagenmaker 127?

Wagenmaker 127 is een portiekflat in Ambachtenbuurt-Oost, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wagenmaker 127 vergeleken met de buurt?

Wagenmaker 127 heeft 40 m² woonoppervlakte en 127 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Ambachtenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wagenmaker 127 en wat betekent dat?

Wagenmaker 127 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wagenmaker 127?

Wagenmaker 127 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ambachtenbuurt-Oost?

De wijk Ambachtenbuurt-Oost in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ambachtenbuurt-Oost?

Vanuit Wagenmaker 127 in Ambachtenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.