Streetview Wielingen 52 Alphen aan den Rijn

Wielingen 52, 2401 DX Alphen aan den Rijn

156 m² Bouwjaar 1987

Wielingen 52 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 229 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
229 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wielingen 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2605 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Stromenbuurt
54% Koopwoningen
8.686 Inwoners per km²

Locatie van Wielingen 52

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Wielingen 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Wielingen 52?

De prijsindicatie voor Wielingen 52 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Stromenbuurt is €277.000. Dat komt neer op circa €1.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wielingen 52 zich tot de wijk Stromenbuurt?

Wielingen 52 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Stromenbuurt. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wielingen 52?

Wielingen 52 is een woonhuis in Stromenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wielingen 52 vergeleken met de buurt?

Wielingen 52 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 229 m². In Stromenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stromenbuurt?

De wijk Stromenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stromenbuurt?

Vanuit Wielingen 52 in Stromenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stromenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wielingen 52: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stromenbuurt?

Recreatie nabij Stromenbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (1.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Wielingen 52?

De prijsindicatie ligt rond €270.000 tot €320.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stromenbuurt is €277.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.