Galerijflat Stortemelk 22 Alphen aan den Rijn

Stortemelk 22, 2401 BZ Alphen aan den Rijn

95 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Stortemelk 22 is een galerijflat in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stortemelk 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stortemelk 22

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
256.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
451.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
82.82 kg/m²

Tuin
Ja (52.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2605 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1128 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Stromenbuurt
54% Koopwoningen
8.686 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stortemelk 22

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Stortemelk 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Stortemelk 22?

De prijsindicatie voor Stortemelk 22 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Stromenbuurt is €277.000. Dat komt neer op circa €2.916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stortemelk 22 zich tot de wijk Stromenbuurt?

Stortemelk 22 is een galerijflat van 95 m² in de wijk Stromenbuurt. De buurt telt 1.128 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stortemelk 22?

Stortemelk 22 is een galerijflat in Stromenbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stortemelk 22 vergeleken met de buurt?

Stortemelk 22 heeft 95 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Stromenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stortemelk 22 en wat betekent dat?

Stortemelk 22 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-07-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 82.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stortemelk 22?

Stortemelk 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 52 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stromenbuurt?

De wijk Stromenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stromenbuurt?

Vanuit Stortemelk 22 in Stromenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.