Eengezinswoning, hoekwoning Deken van der Waardenlaan 25 Almelo

Deken van der Waardenlaan 25, 7602 GL Almelo

105 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Deken van der Waardenlaan 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almelo, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 314 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
314 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Deken van der Waardenlaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deken van der Waardenlaan 25

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
226.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
315.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.8 kg/m²

Tuin
Ja (158.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Almelo

2090 Inwoners
850 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
986 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Parkweg en omgeving
67% Koopwoningen
3.881 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deken van der Waardenlaan 25

Vergelijkbare woningen in Almelo

Veelgestelde vragen over Deken van der Waardenlaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Deken van der Waardenlaan 25?

De prijsindicatie voor Deken van der Waardenlaan 25 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkweg en omgeving is €336.000. Dat komt neer op circa €3.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deken van der Waardenlaan 25 zich tot de wijk Parkweg en omgeving?

Deken van der Waardenlaan 25 is een eengezinswoning, hoekwoning van 105 m² in de wijk Parkweg en omgeving. De buurt telt 986 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.881 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deken van der Waardenlaan 25?

Deken van der Waardenlaan 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Parkweg en omgeving, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Deken van der Waardenlaan 25 vergeleken met de buurt?

Deken van der Waardenlaan 25 heeft 105 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 314 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Parkweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deken van der Waardenlaan 25 en wat betekent dat?

Deken van der Waardenlaan 25 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deken van der Waardenlaan 25?

Deken van der Waardenlaan 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 158 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Parkweg en omgeving?

De wijk Parkweg en omgeving in Almelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.