Bovenwoning Boekenroodeweg 11 Z22 Aerdenhout

Boekenroodeweg 11 Z22, 2111 HJ Aerdenhout

121 m² Bouwjaar 2011 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Boekenroodeweg 11 Z22 is een bovenwoning in Aerdenhout, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
121 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan bosrand en aan park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Boekenroodeweg 11 Z22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boekenroodeweg 11 Z22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Aerdenhout

510 Inwoners
175 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
252 Woningvoorraad
€1.339.000 Gem. woningwaarde Aerdenhout-Zuid
47% Koopwoningen
163 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boekenroodeweg 11 Z22

Vergelijkbare woningen in Aerdenhout

Veelgestelde vragen over Boekenroodeweg 11 Z22

Wat is de geschatte woningwaarde van Boekenroodeweg 11 Z22?

De prijsindicatie voor Boekenroodeweg 11 Z22 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-Zuid is €1.339.000. Dat komt neer op circa €11.066 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boekenroodeweg 11 Z22 zich tot de wijk Aerdenhout-Zuid?

Boekenroodeweg 11 Z22 is een bovenwoning van 121 m² in de wijk Aerdenhout-Zuid. De buurt telt 252 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boekenroodeweg 11 Z22?

Boekenroodeweg 11 Z22 is een bovenwoning in Aerdenhout-Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Boekenroodeweg 11 Z22 vergeleken met de buurt?

Boekenroodeweg 11 Z22 heeft 121 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Aerdenhout-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boekenroodeweg 11 Z22 en wat betekent dat?

Boekenroodeweg 11 Z22 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boekenroodeweg 11 Z22?

Boekenroodeweg 11 Z22 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Aerdenhout-Zuid?

De wijk Aerdenhout-Zuid in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.339.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aerdenhout-Zuid?

Vanuit Boekenroodeweg 11 Z22 in Aerdenhout-Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.