Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 2598 m²
- Inhoud
- 1100 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Zandvoorterweg 18 is een woonhuis in Aerdenhout, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 2598 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zandvoorterweg 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aerdenhout-West is €1.501.000. Dat komt neer op circa €5.003 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZandvoorterweg 18 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Aerdenhout-West. De buurt telt 346 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.306 inwoners per km².
Zandvoorterweg 18 is een woonhuis in Aerdenhout-West, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zandvoorterweg 18 heeft 300 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 2598 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Aerdenhout-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zandvoorterweg 18 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Zandvoorterweg 18 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Aerdenhout-West in Aerdenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.501.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Zandvoorterweg 18 in Aerdenhout-West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zandvoorterweg 18: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.6 km.