Streetview Hortensialaan 30 C Aalsmeer

Hortensialaan 30 C, 1431 VC Aalsmeer

60 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Hortensialaan 30 C is een appartement in Aalsmeer, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
140 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hortensialaan 30 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hortensialaan 30 C

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Aalsmeer

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Aalsmeer

6835 Inwoners
3070 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3037 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Stommeer
60% Koopwoningen
3.717 Inwoners per km²

Locatie van Hortensialaan 30 C

Vergelijkbare woningen in Aalsmeer

Veelgestelde vragen over Hortensialaan 30 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Hortensialaan 30 C?

De prijsindicatie voor Hortensialaan 30 C ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Stommeer is €446.000. Dat komt neer op circa €7.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hortensialaan 30 C zich tot de wijk Stommeer?

Hortensialaan 30 C is een appartement van 60 m² in de wijk Stommeer. De buurt telt 3.037 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hortensialaan 30 C?

Hortensialaan 30 C is een appartement in Stommeer, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hortensialaan 30 C vergeleken met de buurt?

Hortensialaan 30 C heeft 60 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Stommeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hortensialaan 30 C en wat betekent dat?

Hortensialaan 30 C heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Hortensialaan 30 C?

Hortensialaan 30 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stommeer?

De wijk Stommeer in Aalsmeer (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stommeer?

Vanuit Hortensialaan 30 C in Stommeer bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.