Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Inhoud
- 81 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €95.000 tot €120.000
- Ligging
- overlooking_park, on_quiet_road, in_recreation_park
Aelderholt 1 H125 is een vrijstaande woning in Aalden, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aelderholt 1 H125
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
12.8 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
15.5 kmRestaurant
1.4 kmCafé
5.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
13.1 kmVrijstaande 8-persoons recreatiewoning in bosrijke omgeving, met een vast rendement. Over Landal Aelderholt Bij het Drentse dorp Aalden vindt u dit…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Aelderholt 1 H125 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zweeloo is €624.000. Dat komt neer op circa €8.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAelderholt 1 H125 is een vrijstaande woning van 78 m² in de wijk Verspreide huizen Zweeloo. De buurt telt 21 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².
Aelderholt 1 H125 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Zweeloo, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Aelderholt 1 H125 heeft 78 m² woonoppervlakte en 81 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Verspreide huizen Zweeloo ligt de gemiddelde woningwaarde op €624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aelderholt 1 H125 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.85 kg/jaar.
Aelderholt 1 H125 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Zweeloo in Aalden (Drenthe) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €624.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Aelderholt 1 H125 in Verspreide huizen Zweeloo bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 12.8 km, snelwegoprit op 1 km.